ÚVODNÍ STRÁNKA
O SPOLEČNOSTI
VELKOOBCHOD
OBCHODNÍ PODMÍNKY
JAK NAKUPOVAT
KONTAKTY

WWW.IDENTIFIKAČNÍZNÁMKY.CZ


Zásilkový internetový obchod zabývající se ražbou vojenských identifikačních
známek DOG TAGS, online z pohodlí Vašeho domova...
košík
ks  
0.00 Kč  

O společnosti


Fa. Kamila Dluhošová

 

Jsme mladá dynamická firma, která byla založena v roce 2000, jako dceřinná společnost Fa. GENERAL ARMY, spol. s r.o., jejíž hlavní náplní je nákup a prodej vojenského materiálu a doplňků pro pobyt a přežití v přírodě, provozovatelem největšího zásilkového obchodu s vojenským zbožím v České Republice www.army-shop.cz, známého většině příznivců military.


 

Ražba identifikačních známek

 

V roce 2008 jsme se rozhodli investovat nemalé finanční prostředky na nákup originálních razících strojů z USA, kterými provádíme ražbu identifikačních známek ( raženo vojenským " vietnamovým "písmem ! ), a taktéž pořízení webové prezentace s online objednávkovým systémem, jako prvním svého druhu v České Republice, možná i na světě.


 

Díky online objednávacímu systému Vám usnadňujeme nákup z pohodlí Vašeho domova v jakémkoli čase, tak, že se můžete věnovat jiným činnostem a nemusíte již našim operátorům zdlouhavě složitě vysvětlovat po telefonu popř. emailem, co a jak narazit a tím předcházíme zbytečným komplikacím při NE podle Vašich představ nařažených známek.


 

Kamenné prodejny ARMYSHOP

 

Naše výrobky si taktéž můžete po objednání následně vyzvednout v kamenných pobočkách ARMYSHOP naší mateřské společnosti GENERAL ARMY, spol. s r.o.:


 

OSTRAVA

Vítkovice, Rudná 1117/30 ( naproti prodeji amerických vozů, křižovatka s ul. Lidická ) tel. 596632384 

 

foto prodejny Ostrava

 

 


 

FRÝDEK-MÍSTEK

náměstí Svobody č.3, tel. 558433775

mapa zde souřadnice pro navigaci GPS: Loc: 49°40'32.237"N, 18°20'29.762"E

 

foto prodejny Frýdek - Místek

 

 

 

 

Věříme, že v našem obchodě naleznete to, co jste již delší dobu hledali, a že se na nás s důvěrou budete obrace i v budoucnu a doporučíte nás Vašim kamarádům, známým a kolegům.


 

Příjemný nákup Vám přeje kolektiv zaměstnanců.


 Army shop  Pyro shop

Copyright 2009 www.identifikacniznamky.cz, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz 2009.